CHPT DEPARTEMENTAL DOUBLETTES VETERANS
  POULE N° 1
T:1 37 MANCELON GÉRARD B SPORTIVE PLOUDANIELOISE
58 PENHOET BERNARD PETANQUE MOELANAISE
T:2 23 BELLEC ROGER PETANQUE CLUB LEONARD
6 PRIGENT JEAN PETANQUE GOUESNOUSIENNE
  POULE N° 2
T:3 40 MORRY JEAN-YVES LA VAILLANTE ST FREGANT KERNOUES
63 FURIC GILBERT PET DOURIC AR ZIN CONCARNEAU
T:4 45 LE MOAL DENIS PETANQUE CHATEAULINOISE
4 JEZEGOU GILLES KERHORRE PETANQUE
  POULE N° 3
T:5 16 QUINIOU FRANCIS C P PLOUDALMEZEAU
44 GUIZIOU ALEXIS PETANQUE CHATEAULINOISE
T:6 36 PITON GILDAS PETANQUEURS LANDERNEENS
61 GOULVEN EUGÈNE PETGENETS D'OR BANNALEC
  POULE N° 4
T:7 46 LE GUELAFF-HENRY PHILIPPE PET ODET CLUB QUIMPEROIS
8 DECHATRE DANIEL C P SAINT MARTIN  BREST
T:8 25 FLOCH JEAN-JACQUES C P PLOUVORN
39 MONFORT MICHEL B SPORTIVE PLOUDANIELOISE
  POULE N° 5
T:9 52 PETERS DENIS PET DES VIRE COURT PLOMELIN
43 HERNOT MICHEL PETANQUE  PLABENNEC
T:10 60 GUERAN HENRI PETANQUE PONT AVEN NIZON
2 GUILLERM JEAN-PAUL KERHORRE PETANQUE
  POULE N° 6
T:11 19 BASTIE CHRISTIAN PET SAINT MARTINOISE
18 AGEE CHRISTIAN PETANQUE GUIPAVASIENNE
T:12 55 RIOUAL DANIEL PETANQUE MOELANAISE
1 DERRIEN JEAN-LUC KERHORRE PETANQUE
  POULE N° 7
T:13 47 GUILLOU JEAN-YVES DOUARNENEZ PET. TREBOULISTE
53 DURAND PATRICK COQS PET QUIMPERLE
T:14 3 PINHEIRO ISMAËL KERHORRE PETANQUE
41 CONAN EMILE LE FAOU / HANVEC PETANQUE CLUB
  POULE N° 8
T:15 20 BONIOU MICHEL PLOUNEOUR PETANQUE CLUB
12 RUMEUR FRANÇOIS PETANQUE GOUESNOUSIENNE
T:16 49 GUILLERM GILBERT DOUARNENEZ PET. TREBOULISTE
31 ELOIRE JEAN-YVES PETANQUEURS LANDERNEENS
  POULE N° 9
T:17 48 COPPOLA MICHEL DOUARNENEZ PET. TREBOULISTE
24 GUEGUEN MICHEL C P PLOUVORN
T:18 30 GUIVARCH HERVÉ P C  CLEDEROIS
5 FAVE EUGÈNE LOC MARIA PETANQUE
  POULE N° 10
T:19 33 ABIVEN JEAN-YVES PETANQUE DRENNECOISE
59 CROGUENNEC FRANCOIS CLUB PETANQUE DU POHER
T:20 14 QUINTRIC MARCEL CP PLOUGASTEL
28 KERAMOUR JEAN-CLAUDE P C  LANMEURIEN
  POULE N° 11
T:21 27 LE ROUX ROGER CLUB PETANQUE PLOURINOIS
13 LE LANN CLAUDE PETANQUE GOUESNOUSIENNE
T:22 54 DUVAIL JOEL PETANQUE GABERICOISE
17 BODEREAU GEORGES INTEGRALE GUILERIENNE
  POULE N° 12
T:23 7 JESSON MONIQUE PETANQUE GOUESNOUSIENNE
32 DERRIEN JEAN-YVES P C  CLEDEROIS
T:24 64 MORVAN MARCEL CLUB PETANQUE DU POHER
22 BUARD GEORGES PETANQUE PLOUGANISTE
  POULE N° 13
T:25 34 CAROFF YVON C P  LESNEVIEN
21 LE SANN GILBERT PLOUNEOUR PETANQUE CLUB
T:26 50 BARRE JEAN GUILLAUME PET CLUB DU GOYEN PLONEIS
11 MENAGE JACKY PETANQUE GOUESNOUSIENNE
  POULE N° 14
T:27 51 DOMONT GUY PET DES 2 RIVES AUDIERNE
57 GUIGOURES BERNARD PETGENETS D'OR BANNALEC
T:28 15 KERMAREC MICHEL C P PLOUDALMEZEAU
38 LE VEZO FRANÇOIS LE FAOU / HANVEC PETANQUE CLUB
  POULE N° 15
T:29 56 GUERIN ANDRÉ COQS PET QUIMPERLE
42 RIVOALEN BERNARD US LE FOLGOET
T:30 9 CABIOCH JEAN-LOUIS PETANQUE GOUESNOUSIENNE
29 BEUZIT DIDIER P C  LANMEURIEN
  POULE N° 16
T:31 10 SOURIMENT DENISE PETANQUE GOUESNOUSIENNE
35 GUEGUEN BERNARD PETANQUE DRENNECOISE
T:32 62 BICHELOT GILLES PETANQUE MOELANAISE
26 MADEC RENÉ CLUB PETANQUE PLOURINOIS